Het Manhattan Center, de opmerkelijke kantoortoren die al veertig jaar over het Rogierplein waakt, vervelt vandaag tot een state-of-the-art-bedrijvencentrum. Projectontwikkelaar Icon Real Estate trekt rond de bestaande structuur een geheel nieuw gebouw op.
In het vernieuwde complex van maar liefst 30 etages zullen meer dan 4.000 mensen een werkplek vinden. Om van al die kantoormedewerkers en hun bezoekers de honger te stillen, komen er o.a. een zelfbedieningsrestaurant, een bar en executive dining rooms die Belgocatering zal exploiteren.
Meer nog: begin 2020 verhuizen we ons hoofdkantoor naar het Manhattan Center en richten we er een expertisecentrum in. Vanaf dan kunnen onze prospecten en klanten er beleven wat we hen allemaal kunnen bieden. Maar daarover later meer.
Vorige zaterdag vergastte Icon Real Estate er zijn relaties al op een uniek evenement waarvoor Belgocatering de catering verzorgde. Op de werf van het Manhattan Center konden de gasten vanuit een opmerkelijk vogelperspectief de aftrap van de Tour de France gadeslaan.
Voor unieke food en hospitality services in uw organisatie of op uw evenement:
+32 2 897 68 00